ریاست موسسه » موسسه آموزش عالی قشم

ریاست موسسه


پیام سرپرست موسسه به مناسبت روز دانشجو

بی تردید استقلال، آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون فداکاری و مجاهدت جوانان و فرهیختگان بزرگواری است که در صحنه روزگار این مرز و بوم با خون خود نهال پر خیر و برکت انقلاب اسلامی را آبیاری و پایه گذاری نمودند.
امروز شاهد تنومند شدن این نهال به درختی استوار هستیم که حفظ و تداوم خردمندانه آن با دستان شما دانشجویان که به حق سردمداران پیشرفت و ترقی این کشور هستید بارورتر خواهد شد.
دانشجوی فرهیخته آگاه، با الهام از سیره سیاسی الهی امام امت و نصایح رهبر فرزانه انقلاب، می بایستی در سنگر علم و دانش به جهاد علمی پرداخته و برای توسعه پایدار در کشور هر چه بیش تر خود را با دانش و تکنولوژی روز دنیا تجهیز نمایند.
اینجانب بعنوان عضوی کوچک از جامعه دانشجویان و دانشگاهیان، این روز مبارک را که مزین و مصادف شده است با ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) در ابتدا به کلیه فرهیختگان، اساتید، دانشجویان، طلاب و اهل علم و دانش کشور و سپس به دانشجویان موسسه آموزش عالی قشم تبریک و تهنیت عرض میکنم.

محمد رضا مرادی
سرپرست موسسه آموزش عالی
Заглянув один раз, вы обязательно бесплатные программы скачаете для пк с лучшего сайта последние хорошие фильмы смотреть онлайн на кинопортале или ещё можно dle шаблоны бесплатные бесплатые на лучшем сайте.